malbakresba.cz
Lektoři:Mgr. Adéla Karger


adelakarger@email.cz
+420 774 054 842

více o lektorovi >>© 2014 Adéla Karger

Obchodní podmínky • Přihláška

  Pro přihlášení do zvoleného kurzu je nutné vyplnit objednávkový formulář. Po úspěšném zaregistrování Vám bude zaslán e-mail potvrzující přijetí přihlášky a informace o způsobu platby.


 • Způsob platby

  Pro úspěšné zarezervování místa v kurzu je uhrazení platby nutné předem, minimálně 4 dny před zahájením. Kurz je možné uhradit způsobem bezhotovostní platby na daný bankovní účet. Poté co obdržíme platbu, Vám zašleme potvrzení o rezervaci. Kurzy jsou možné uhradit i hotově před zahájením kurzu. Pokud si zvolíte tuto variantu, budeme Vás informovat o tom, kdy a kam bude třeba se dostavit.

  Objednání celého kurzu je vždy cenově zvýhodněno oproti koupi jednotlivé lekce.


 • Objednání kurzu

  Řádně vyplňte objednávkový formulář a odešlete. Po obdržení Vám zašleme informační e-mail, který Vás podle obsazenosti zaregistruje.

  Přihlášení "LAST MINUTE" je možné rovněž přes objednávkový formulář nebo telefonicky a závisí na obsazenosti kurzu.


 • Storno podmínky

  Kurz je možné stornovat ze strany zájemce nejpozději pět dní před zahájením. Je k tomu nutné telefonicky kontaktovat příslušného lektora, pokud tak neučiníte, platba propadá pro znemožnění obsadit kurz dalším náhradníkem.


 • Změna nebo zrušení termínu

  Lektor má právo při neobsazenosti, nebo nemoci zrušit nebo přesunout lekce na náhradí termíny. Samozřejmě Vám zaručujeme, že pokud se daná lekce, nebo kurz neuskuteční ani v náhradním termínu, peníze Vám budou vráceny v plné výši.

V případě Vašeho zájmu o kurz nebo lekci, nás kontaktujte telefonicky (+420 774 054 842), emailem (adelakarger@email.cz) nebo vyplňte objednávkový formulář.