malbakresba.cz
Lektoři:Mgr. Adéla Karger


adelakarger@email.cz
+420 774 054 842

více o lektorovi >>© 2014 Adéla Karger

Jak vyučujemeNejprve je třeba míti obrazu plné srdce, aby ho pak mohly býti plné oči.

Josef Čapek
Naším cílem je podpořit všechny zájemce, kteří chtějí zvládnout základní dovednosti a pravidla výtvarné tvorby. Pro příklad lze uvést problematiku kresby obličeje nebo krajiny. Chceme z této společnosti odstranit zakořeněný předsudek a dokázat, že: „každý malovat umí“ – a je jen na Vás, kdy začnete. Naučíme Vás vidět skutečnost v jiných dimenzích a souvislostech, které jsou klíčem ke zvládnutí zobrazení reálných forem.

Abyste mohli dělat věci jinak, musíte je jinak vidět.

Paul Allaire
Výtvarná tvorba je prapůvodně zakořeněna v samé podstatě lidského bytí a k jejím funkcím proto patří i terapeutické schopnosti. Naše lekce chtějí tuto roli podpořit a vytvořit tak oddychové a přátelské místo pro Vás všechny, kteří již tvoříte nebo chcete začít. K jednotlivým tematicky zaměřeným lekcím často přidáváme speciálně zaměřená cvičení, která Vám pomohou k uvolnění, soustředění a často také k úspěšnému vytvoření obrazu.

více ve fotogalerii >>

V případě Vašeho zájmu o kurz nebo lekci, nás kontaktujte telefonicky (+420 774 054 842), emailem (adelakarger@email.cz) nebo vyplňte objednávkový formulář.